PowerForce
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PowerForce


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 mou tin dinei

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
torres

torres


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2009
Ηλικία : 33
Τόπος : salonika

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: mou tin dinei   mou tin dinei Icon_minitimeΠαρ Φεβ 06, 2009 10:09 pm

ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΧΕΣΤΗΚΑ. ΑΝ ΚΛΑΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΡΟΜΟ.
ΝΑΙ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ. ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ Γ-Ι-Α-Τ-Ι. ΤΙ ΣΚΑΤΑ ? ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ?


ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ. ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΛΑ. ΝΑΙ ΡΕ. ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Η ΗΛΙΘ** ΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ. ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.

Μου την δίνει ο καλός καιρός. Μου την δίνει η βροχή. Μου την δίνουν τα πατατάκια. Μου την δίνουν τα σκατ*πούλια που με χέζουν συνέχεια. Τι σκατά τρώτε και έχετε διάρροια πάντα? Μου την δίνουν τα λεωφορεία. Μου την δίνουν τα ταξί. Μου την δίνουν ακόμη περισσότερο οι ΗΛΙΘΙ** ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑΡΙΦΕΣ. Μου την δίνουν οι μισοψημένες πίτσες. Μου την δίνουν οι άψητες πίτες και τα ωμά σουβλάκια. Μου την δίνουν οι ηλίθ**ς φάτσες των άλλων. Μου την δίνουν οι διαφημίσεις. Μου την δίνει το ηλίθ** πρότυπο του μαλ*** έλληνα στις διαφημίσεις με στόχο τα πρόβατα. ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΛΑ*** ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΙΝΗΤΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΑΜΟΙΒΑΔΑ.

Μου την δίνει το μαύρο. Μου την δίνει το άσπρο. Μου την δίνει η κωλ*σχολή μου. Μου την δίνει το ΤΕΙ. ΝΑ ΚΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ ? ΟΙ ΤΟΙΧΟΙ ? Ή ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΗΛΙΘΙ** ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ? Μου την δίνουν τα ψάρια, μου την δίνουν τα αυτοκίνητα. Μου την δίνουν τα φτιαγμένα αυτοκίνητα. Μου την δίνουν αυτοί που γουστάρουν τα φτιαγμένα αυτοκίνητα. ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΨΩΝΑΡ** ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΑΞΙ. ΣΩΠΑ ΜΩΡ* ΜΥΓΑ. Πολύ αξία δίνετε στο μου** σας. Χοντρές και αξύριστες. Βγες έξω μωρή άβαφη. Σαν τον κώ** του Κολοκοτρώνη είσαι. Μαζί με το μουστάκι.

Μου την δίνει το internet, μου την δίνει η τηλεόραση, μου την δίνει το ραδιόφωνο. Μου την δίνει ο τηλέγραφος. Μου την δίνει το VoIP (δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά είμαι σίγουρος θα μου τη δώσει), μου την δίνει το κινέζικο (ούτε και αυτό, αλλά κατσαρίδες τρώνε οι άνθρωποι).

Μου την δίνει η μέρα. Μου την δίνει η νύχτα. Μου την δίνει ο κάθε ηλίθι** που νομίζει ότι είναι πιο έξυπνος από τους άλλους. Μου την δίνει η υπεροψία, μου την δίνει ο εγωισμός, μου την δίνει η μετριοφροσύνη, μου την δίνει η ευγένεια, μου την δίνει η αγένεια, μου την δίνουν τα δέντρα, μου την δίνουν τα λουλούδια στα δέντρα, μου την δίνουν οι μέλισσες στα λουλούδια των δέντρων, μου την δίνει η γύρη στις μέλισσες που είναι στα λουλούδια των δέντρων.

Μου την δίνουν τα Στρουμφάκια, μου την δίνει το Στρουμφοχωριό, μου την δίνει ο χοντρός και άσχημος Μπαρμπα-Στρουμφ που ΑΜΑΝ ΚΑΝΕΙ να πηδήξ** την Στρουμφίτα. Μου την δίνουν οι ταινίες που νικάει πάντα ο καλός και ζουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα, μου την δίνει που δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες ηθοποιοί, μου την σπάει που για να πουλήσει κάτι πρέπει να έχει βυζιά ή τσόντα μέσα, μου την σπάει που για να φτάσεις ψηλά πρέπει να κάνεις πίπ** και να δίνεις κώ**. Μου την σπάει που ο μαλάκ** Έλληνας πράττει με το "έτσι θέλω ? γιατί μπορώ". Μπράβο μαλά**, τόσο μυαλό έχεις. Έχω σκύλο πιο έξυπνο από σένα. Δεν φταις εσυ που γεννήθηκες με σκατά στο κεφάλι. Βλάχε. Άντε τράβα στο χωριό σου.

Όλοι τα ίδια σκ**ά είμαστε, πάρτε το χαμπάρι. Εάν παρεξηγηθήκατε ή βρήκατε "υβριστικό / προσβλητικό" κάτι από αυτά που είπα, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΕΣ**ΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. Ας μην τα διάβαζες. Ελευθερία του λόγου λέγεται και πάρτε το χαμπάρι. Άντε γιατί πολύ λογοκρισία έπεσε και το πήρατε και πάνω σας.

Και αν ξέχασα κάτι, ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. Ειδικά το ηλ**ιο χαμόγελο που έχεις τώρα.

Στο στόμα σου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την torres στις Σαβ Φεβ 07, 2009 1:02 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Avramidis
Admin
Admin
Avramidis


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2008
Τόπος : Εύοσμος City

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: admin   mou tin dinei Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 2:25 am

dior8ose amesws to keimeno sou giati periexei brisies kai prosboles.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://powerforce.forummotion.com
torres

torres


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2009
Ηλικία : 33
Τόπος : salonika

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: mou tin dinei   mou tin dinei Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 12:19 pm

afou evala asterakia :S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Avramidis
Admin
Admin
Avramidis


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2008
Τόπος : Εύοσμος City

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: admin   mou tin dinei Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 12:22 pm

Den ebales se oles tis lekseis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://powerforce.forummotion.com
torres

torres


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2009
Ηλικία : 33
Τόπος : salonika

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: mou tin dinei   mou tin dinei Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 1:00 pm

ok 8a to ksanadiavaso kai 8a valo Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Avramidis
Admin
Admin
Avramidis


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2008
Τόπος : Εύοσμος City

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: admin   mou tin dinei Icon_minitimeΣαβ Φεβ 07, 2009 2:43 pm

ok man lol! lol! Laughing Laughing Laughing Mad Mad

pantos to diabasa kai eriksa trelo gelio.xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://powerforce.forummotion.com
ChaOs

ChaOs


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2009
Τόπος : Euosmos-Salonika

mou tin dinei Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: cha0s   mou tin dinei Icon_minitimeΔευ Φεβ 09, 2009 9:44 am

teleio!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
mou tin dinei
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PowerForce :: Ελεύθερη Συζήτηση-
Μετάβαση σε: